Zájmové činnosti

Veselé pískání a zdravé dýchání - Starší děti mají možnost účastnit se výuky na zobcovou flétnu. Výuka probíhá každý den před obědem v rozpětí 10 - 15 min.  Děti se naučí správně dýchat, rytmizovat, zpívat a hrát jednoduché písničky. Výuku provádí učitelky z mateřské školy, děti jsou rozděleny do skupin na začátečníky a pokročilé. Rodiče jsou formou nástěnky průběžně seznamováni s učivem. Flétnový projekt vedou paní učitelky Lehkoživová a Pospíšilová.

Kondiční cvičení - Spolupracujeme se sportovním klubem DRÁČEK při TJ Slavia Kroměříž a chodíme cvičit každých 14 dní do velké tělocvičny pod vedením pana trenéra Jiřího Krále.  Děti potřebují batoh, cvičební úbor a pití. Další cvičení bude vždy v úterý v lichém týdnu.

Logopedie - Na škole probíhá v každé třídě logopedická prevence, kterou provádějí učitelky s osvědčením logopedické asistentky.