Berušky:

Třídu navštěvují děti od 3 do 4 let. Hlavním cílem naší práce je, aby se zde děti cítily spokojeně a šťastně, úspěšně se zapojily do života v kolektivu dětí. Pro nově příchozí děti je zaveden postupný adaptační režim, který jim pomáhá překonat těžké chvíle prvního odloučení od rodičů. Klademe důraz na respektování osobnosti dítěte při společných, skupinových i individuálních činnostech. K nejhezčím okamžikům v roce u nás patří oslava nejrůznějších svátků – Čas jablíčkové vůně, Vánoce, Karneval, Velikonoce, Den matek, Den dětí.

paní učitelka: Jana Strážnická ( zástupkyně ředitelky )

paní učitelka: Dagmar Polišenská

asistentka pedagoga: Naděžda Malčíková

img_7555.jpgimg_7552.jpg

Motýlci:

Třídu navštěvují děti od 4 do 7 let. Dbáme na spokojenost dětí a hezké vzájemné vztahy, kamarádství, porozumění a respekt. Pocit bezpečí a jistoty. Ve třídě jsou děti připravovány na vstup do ZŠ a do běžného života - formou her, skupinové a individuální práce, pohybových a logopedických aktivit. Navštěvujeme muzeum, knihovnu, účastníme se předplaveckého výcviku, kondičního cvičení a různých aktivit a soutěží pořádané městem Kroměříž.

paní ředitelka: Mgr. Michaela Řezáčová

paní učitelka: Aneta Cenková, Dis.

O výdej stravy, čistotu a údržby školy se starají:

paní Eva Daňková

pan Josef Daněk